ИндексВъпроси/ОтговориТърсенеПотребителиРегистрирайте сеПотребителски групиВход
Вход
Потребител:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Стихотворения (:
Сря Дек 05, 2012 11:17 pm by Stubborn

» Випсана медитация
Вто Юли 03, 2012 9:01 pm by maksimus

» Грег Брейдън - Седемте огледала на Есеите
Пон Юли 02, 2012 11:26 pm by pavli82

» Контрол над ума
Пет Юни 15, 2012 8:22 am by pavli82

» В момента чета..
Вто Май 29, 2012 6:32 pm by Oxus

» Представяне
Вто Май 29, 2012 3:50 pm by vlad81

» Защо будистите и тибетските монаси са гологлави?
Пон Май 14, 2012 9:56 pm by Oxus

» Информация
Пон Май 14, 2012 7:44 pm by maksimus

» Ще ви споделя, каква мечта имам
Пон Май 14, 2012 7:24 pm by pavli82

Most active topics
Позитивно мислене
Представяне
В момента слушам ...
Стихотворения (:
В момента чета..
Контрол над ума
Любима литература
Информация
Рисунчици :=)
Моето есе :))
Top posters
Oxus

maksimus

Stubborn

pavli82

Fahrendir

Silveto

taniaJM

Yuleto

vlad81

neno.apostolov

Statistics
Имаме 24 регистрирани потребители
Най-новият потребител е piopi5706

Нашите потребители са написали 127 мнения in 27 subjects
Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 9, на Сря Мар 14, 2012 2:21 am

Share | 

Слънце в слънчевия сплит

Предишната тема Следващата тема Go down 
АвторСъобщение
Oxus
Admin

Брой мнения : 37
Местожителство : Перник

ПисанеЗаглавие: Слънце в слънчевия сплит   Сря Мар 28, 2012 1:13 pm

Здравейте,

понеже темата на тази категория е трудна, аз ще бъда първия споделящ тук за да раздвижа нещата.

Има някои толкова мънички неща в моя живот, който обаче го променят завинаги. И едно от тях е точно това, което ми се случи и сега съм на път да ви споделя. Тъй, като до него смятам, че ме доведоха няколко фактора, трябва да ви разкажа и за тях в предистория.

Имах страхотна почивка на морето от която се прибрах пеейки и светещ. По път от там си взех доста торби хубави, сладки праскови с които и закусих първата ми утрин отново у дома. И същият този ден беше много хубав, слънчев, топъл с освежаващ ветрец. Много обичам да усещам върху кожата си допира на вятъра и за това всички прозорци в стаята ми бяха широко отворени. Легнах на спалнята ми, пуснах си невероятна релаксираща музика, която тъкмо ми бе пратена. Освен това включих една ненатоварваща игра на компютъра и реших, че сега е момента да пробвам що е това "коремно дишане". И някъде в този момент, нещо непознато привлече моето внимание към корема ми. Уещах някаква топлина, която с моето внимание започна да нараства, докато не стана интезивна, топла и приятна. Толкова приятна, че единствените думи, които ми идваха на ум бяха "божествен еликсир". В началото можех да я усещам само по гръб лежейки и с присвити колена, след това с изпънати крака, седнал, прав, в гората, в града на центъра. С времето установих, че това нещо чисти всички негативни вибрации - ти си постоянно щастлив и няма как негативна мисъл да влезе. И не само това, но и лекува. Един ден много силно ме заболя глава, бях се карал с едни хора. Прибрах се в нас и реших да подишам отново така - на втората минута нямаше и следа от болка! Следващия ден чух разговор в рейса, две жени си говореха и едната сподели, че открила невероятно хапче! Е! - казаха си. Да знаете само аз какво лекарство открих!

Но понеже когато ми се даде това, аз бях млад и неопитен, възгордях се много и взех да се мисля нещо повече от другите хора. Така и един ден си изпуснах нервите(за глупост разбира се) и след този ден не съм усещал слънцето в корема. Обаче смятам, че това е моя естествен път на еволюция, като вибрационно същество, смятам че това е и вашия път, и когато съм готов пак ще успея да дишам така. =)
Върнете се в началото Go down
Вижте профила на потребителя http://sites.google.com/site/esoterikmind/
Oxus
Admin

Брой мнения : 37
Местожителство : Перник

ПисанеЗаглавие: Re: Слънце в слънчевия сплит   Сря Мар 28, 2012 1:22 pm

Питал съм най-различни хора от занимаващи се с езотерика, до рейки, йога и всякакви подобни майстори. Никой нищо не можа да ми каже, освен две приятелки който са имали подобен опит.
Върнете се в началото Go down
Вижте профила на потребителя http://sites.google.com/site/esoterikmind/

Слънце в слънчевия сплит
Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 1 от 1