Езотеричен Разум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Стихотворения (:
Вътрешната светлина EmptyСря Дек 05, 2012 11:17 pm by Stubborn

» Випсана медитация
Вътрешната светлина EmptyВто Юли 03, 2012 9:01 pm by maksimus

» Грег Брейдън - Седемте огледала на Есеите
Вътрешната светлина EmptyПон Юли 02, 2012 11:26 pm by pavli82

» Контрол над ума
Вътрешната светлина EmptyПет Юни 15, 2012 8:22 am by pavli82

» В момента чета..
Вътрешната светлина EmptyВто Май 29, 2012 6:32 pm by Oxus

» Представяне
Вътрешната светлина EmptyВто Май 29, 2012 3:50 pm by vlad81

» Защо будистите и тибетските монаси са гологлави?
Вътрешната светлина EmptyПон Май 14, 2012 9:56 pm by Oxus

» Информация
Вътрешната светлина EmptyПон Май 14, 2012 7:44 pm by maksimus

» Ще ви споделя, каква мечта имам
Вътрешната светлина EmptyПон Май 14, 2012 7:24 pm by pavli82

Most active topics
Позитивно мислене
Представяне
В момента слушам ...
В момента чета..
Стихотворения (:
Контрол над ума
Информация
Любима литература
Рисунчици :=)
Моето есе :))
Top posters
Oxus
Вътрешната светлина Vote_lcap2Вътрешната светлина Voting_bar2Вътрешната светлина Vote_rcap 
maksimus
Вътрешната светлина Vote_lcap2Вътрешната светлина Voting_bar2Вътрешната светлина Vote_rcap 
Stubborn
Вътрешната светлина Vote_lcap2Вътрешната светлина Voting_bar2Вътрешната светлина Vote_rcap 
pavli82
Вътрешната светлина Vote_lcap2Вътрешната светлина Voting_bar2Вътрешната светлина Vote_rcap 
Fahrendir
Вътрешната светлина Vote_lcap2Вътрешната светлина Voting_bar2Вътрешната светлина Vote_rcap 
Silveto
Вътрешната светлина Vote_lcap2Вътрешната светлина Voting_bar2Вътрешната светлина Vote_rcap 
taniaJM
Вътрешната светлина Vote_lcap2Вътрешната светлина Voting_bar2Вътрешната светлина Vote_rcap 
Yuleto
Вътрешната светлина Vote_lcap2Вътрешната светлина Voting_bar2Вътрешната светлина Vote_rcap 
vlad81
Вътрешната светлина Vote_lcap2Вътрешната светлина Voting_bar2Вътрешната светлина Vote_rcap 
neno.apostolov
Вътрешната светлина Vote_lcap2Вътрешната светлина Voting_bar2Вътрешната светлина Vote_rcap 
Статистика
Имаме 24 регистрирани потребители
Най-новият потребител е piopi5706

Нашите потребители са написали 127 мнения in 27 subjects
Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 22, на Вто Юни 02, 2020 9:09 am

 

 Вътрешната светлина

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
Fahrendir

Fahrendir


Брой мнения : 8
Join date : 28.04.2012
Age : 33

Вътрешната светлина Empty
ПисанеЗаглавие: Вътрешната светлина   Вътрешната светлина EmptyСъб Апр 28, 2012 1:29 pm

Казват, че от сън спомен няма, но си мисля, че тази фраза я е измислил някой махмурлия. Аз лично, сънувам постоянно и то все по-невероятни и реалистични сънища от всякакъв тип и структура. Този който ще споделя е особено интензивен - може би ми е в топ 3 или топ 5 от стотици запомнящи се нощни преживявания. Надявам се поне частично да успея да го опиша, така както го усетих.
И така - нощта е хладна и аз сънувам как спя. Не съм в собственото си легло, но това не ми прави впечатление - нивото на реалност е толкова високо, че ако ме ритнат в съня, ще го усетя наистина. Мястото е студено, неприветливо и тъмно. Потрепервам от студа, а насън това предизвиква и известна доза страх. Нещо помръдва и привлича вниманието ми, но няма форма и очертания - по-скоро усещане за неспокойствие и опасност. Отказвам да се поддам на страха и заковавам поглед в движението опитвайки се да се концентрирам. Започва психологична борба напомняща екзорсизъм и на сцената се появява безплътно същество, което в първия момент ме стряска, но продължавам да игнорирам страха и неотстъпчиво да пазя позициите си. Съществото, чиято природа не можах да определя(имах колебания дали е демон, който прокуждам или е призовано от мен да ме защитава), излезе бавно от областта на корема ми и излетя в пространството. И точно в този момент се случи най-невероятното ми преживяване - изпълних се с енергия и започнах да светя с ослепителна но спокойна светлина. Чувството не може да бъде описано - сякаш се случваше наистина, сякаш бях постигнал нещо немислимо, сякаш не само бях се възнесъл а самият аз бях се превърнал свещен дух от онези, които хората споменават в молитвите си. В сравнение с това изживяване шестица от тотото изглеждаше като суха паста "Балкан", но то не беше съвсем завършено. Голяма доза от страха беше останал и се налагаше да балансирам между двата полюса.
Знам че разказан сънят не прави особено голямо впечатление,но просто почувствах, че трябва да го споделя, защото за мен беше нещо наистина необикновено, а както споменах - аз постоянно сънувам Wink.
Върнете се в началото Go down
Silveto

Silveto


Брой мнения : 6
Join date : 16.04.2012
Age : 33
Местожителство : София

Вътрешната светлина Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вътрешната светлина   Вътрешната светлина EmptyСъб Апр 28, 2012 7:20 pm

Интересен сън с добър край. Една от съквартирантките ми всяка сутрин ми разказваше сънищата си. Бях изумена от детайлите, които си спомняше. Разказваше ми за цветове, реки, шамани и какво ли още не. Моите сънища винаги са били много обикновени или поне тези от тях, които си спомням. Вчера сънувах, че ми изпадат зъбите(което не е за първи път) и когато се събудих се радвах, че не е истина. Ти определено си постигнал вътрешна хармония. Smile
Върнете се в началото Go down
Fahrendir

Fahrendir


Брой мнения : 8
Join date : 28.04.2012
Age : 33

Вътрешната светлина Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вътрешната светлина   Вътрешната светлина EmptyСъб Апр 28, 2012 11:37 pm

Доста алармиращ сън. Зъбите са един от устойчивите символи и са свързани с най-важните за теб хора. Каквото и да означава сигурен съм че ще го преодолееш, но за да се повтаря значи е от особено значение, така че те съветвам да не го пренебрегваш. Успех! Smile
Върнете се в началото Go down
pavli82

pavli82


Брой мнения : 8
Join date : 25.04.2012
Age : 41
Местожителство : София

Вътрешната светлина Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вътрешната светлина   Вътрешната светлина EmptyПон Апр 30, 2012 11:06 pm

Fahrendir написа:
Казват, че от сън спомен няма, но си мисля, че тази фраза я е измислил някой махмурлия. Аз лично, сънувам постоянно и то все по-невероятни и реалистични сънища от всякакъв тип и структура. Този който ще споделя е особено интензивен - може би ми е в топ 3 или топ 5 от стотици запомнящи се нощни преживявания. Надявам се поне частично да успея да го опиша, така както го усетих.
И така - нощта е хладна и аз сънувам как спя. Не съм в собственото си легло, но това не ми прави впечатление - нивото на реалност е толкова високо, че ако ме ритнат в съня, ще го усетя наистина. Мястото е студено, неприветливо и тъмно. Потрепервам от студа, а насън това предизвиква и известна доза страх. Нещо помръдва и привлича вниманието ми, но няма форма и очертания - по-скоро усещане за неспокойствие и опасност. Отказвам да се поддам на страха и заковавам поглед в движението опитвайки се да се концентрирам. Започва психологична борба напомняща екзорсизъм и на сцената се появява безплътно същество, което в първия момент ме стряска, но продължавам да игнорирам страха и неотстъпчиво да пазя позициите си. Съществото, чиято природа не можах да определя(имах колебания дали е демон, който прокуждам или е призовано от мен да ме защитава), излезе бавно от областта на корема ми и излетя в пространството. И точно в този момент се случи най-невероятното ми преживяване - изпълних се с енергия и започнах да светя с ослепителна но спокойна светлина. Чувството не може да бъде описано - сякаш се случваше наистина, сякаш бях постигнал нещо немислимо, сякаш не само бях се възнесъл а самият аз бях се превърнал свещен дух от онези, които хората споменават в молитвите си. В сравнение с това изживяване шестица от тотото изглеждаше като суха паста "Балкан", но то не беше съвсем завършено. Голяма доза от страха беше останал и се налагаше да балансирам между двата полюса.
Знам че разказан сънят не прави особено голямо впечатление,но просто почувствах, че трябва да го споделя, защото за мен беше нещо наистина необикновено, а както споменах - аз постоянно сънувам Wink.


Благодря, че разказа съня си и ни направи съпричастни. Определено сънят ти прави впечатление и е много интересен. А след като думите оказват такова въздействие мога само да предположа уникалното изживяване, което ти се е случило Smile

Върнете се в началото Go down
http://www.silvacourses.bg/
Sponsored content





Вътрешната светлина Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вътрешната светлина   Вътрешната светлина Empty

Върнете се в началото Go down
 
Вътрешната светлина
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Езотеричен Разум :: Да поговорим за ... :: Преживях нещо невероятно!-
Идете на: