Езотеричен Разум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Стихотворения (:
Информация EmptyСря Дек 05, 2012 11:17 pm by Stubborn

» Випсана медитация
Информация EmptyВто Юли 03, 2012 9:01 pm by maksimus

» Грег Брейдън - Седемте огледала на Есеите
Информация EmptyПон Юли 02, 2012 11:26 pm by pavli82

» Контрол над ума
Информация EmptyПет Юни 15, 2012 8:22 am by pavli82

» В момента чета..
Информация EmptyВто Май 29, 2012 6:32 pm by Oxus

» Представяне
Информация EmptyВто Май 29, 2012 3:50 pm by vlad81

» Защо будистите и тибетските монаси са гологлави?
Информация EmptyПон Май 14, 2012 9:56 pm by Oxus

» Информация
Информация EmptyПон Май 14, 2012 7:44 pm by maksimus

» Ще ви споделя, каква мечта имам
Информация EmptyПон Май 14, 2012 7:24 pm by pavli82

Most active topics
Позитивно мислене
Представяне
В момента слушам ...
В момента чета..
Стихотворения (:
Контрол над ума
Информация
Любима литература
Рисунчици :=)
Моето есе :))
Top posters
Oxus
Информация Vote_lcap2Информация Voting_bar2Информация Vote_rcap 
maksimus
Информация Vote_lcap2Информация Voting_bar2Информация Vote_rcap 
Stubborn
Информация Vote_lcap2Информация Voting_bar2Информация Vote_rcap 
pavli82
Информация Vote_lcap2Информация Voting_bar2Информация Vote_rcap 
Fahrendir
Информация Vote_lcap2Информация Voting_bar2Информация Vote_rcap 
Silveto
Информация Vote_lcap2Информация Voting_bar2Информация Vote_rcap 
taniaJM
Информация Vote_lcap2Информация Voting_bar2Информация Vote_rcap 
Yuleto
Информация Vote_lcap2Информация Voting_bar2Информация Vote_rcap 
vlad81
Информация Vote_lcap2Информация Voting_bar2Информация Vote_rcap 
neno.apostolov
Информация Vote_lcap2Информация Voting_bar2Информация Vote_rcap 
Статистика
Имаме 24 регистрирани потребители
Най-новият потребител е piopi5706

Нашите потребители са написали 127 мнения in 27 subjects
Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 22, на Вто Юни 02, 2020 9:09 am

 

 Информация

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
maksimus

maksimus


Брой мнения : 27
Join date : 31.03.2012
Age : 33
Местожителство : Blagoevgrad

Информация Empty
ПисанеЗаглавие: Информация   Информация EmptyВто Апр 24, 2012 8:34 pm

Здравейте, интересно ми е нещо ,което бих искал да разбера. Като гледах филма тайната Боб Прокър каза ,че като искаме нещо силно трябва да пишем всичко като: Пример искам това и това и това като хронология или? Интересно ми е , ако знаете нещо ще се радвам.
Върнете се в началото Go down
Oxus
Admin
Oxus


Брой мнения : 37
Join date : 13.03.2012
Age : 35
Местожителство : Перник

Информация Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Информация   Информация EmptyСря Апр 25, 2012 2:24 am

Привет! Предполагам говориш за тези думи:


Цитат :
Първи етап - трябва да ПОИСКАТЕ
онова, което желаете.
Не е нужно да го правите с думи.
Вселената не чува вашите думи.
Вселената откликва изцяло
на вашите мисли.
Какво желаете наистина?
Седнете и го напишете на лист хартия.
Напишете го в сегашно време.
Можете да започнете с: "Толкова съм
щастлив и благодарен, след като вече..."
А после обяснете какъв искате да бъде
животът ви във всеки един аспект.

Това е наистина много забавно.
Все едно Вселената е огромен
каталог, от който си поръчвате:
"Искам това преживяване, ето този
продукт, искам и ето такъв човек..."
Просто давате поръчката си на
Вселената. НАИСТИНА е толкова лесно.


Ето моя пример, как трябва да го напишеш:

Цитат :
Толкова съм щастлив и благодарен, след като вече живея в моите мечти! Моите трепети! Това, което ме караше да настръхвам от радост и да подскачам, като пинкпонче на място и крещя, докато си мисля за него! Аз съм вече там, то е вече тук! С най-голямата ми любов благодаря на всяка молекулка във вселената! Благодаря за прекрасния ангел в лицето на моята съпруга, който ми бе пратен! Няма по-топло и приятно място от нейната прегръдка! Всякаш Бог ми се усмихва чрез нейното личице!
Благодаря и за моите приятели, кой от кой все по-хубави! Изключително много се наслаждавам на нашето приятелство, чувствам ги като семейството ми.
Обичам живота и му благодаря за всеки лукс, който ми дава! Всеки ден виждам, колко много ме обича той! Чувствам се, като глезеник на съдбата!
Такова голямо щастие изпитвам, когато влеза в музикалнатa ми стая, седна удобно и се насладя свирейки на някой нежен инструмент! Или пък, когато хвана любима книга в ръцете, всякаш автора й е пред мен и аз си бъбря с него! Но радостта ми е двойна, когато успея да заразя с моята преливаща страст и друг човек. Когато накарам повече хора да търсят красивото в живота!

И това трябва да го напишеш по подобен на мен начин, толкова вълнувайки се, че да си счупиш мишката и да се чудиш, как да публикуваш написаното и колко ли натискания на бутона TAB, ще те отведат отново в полето за писане Wink Very Happy Very Happy ... е може и да не чупиш нищо, но трябва да го чувстваш, като СЕГА и ТУК.

Цитат :
Толкова съм щастлив и благодарен, че имам мишка нова вече! Very Happy Very Happy Very Happy


Последната промяна е направена от Oxus на Сря Апр 25, 2012 3:49 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
http://sites.google.com/site/esoterikmind/
maksimus

maksimus


Брой мнения : 27
Join date : 31.03.2012
Age : 33
Местожителство : Blagoevgrad

Информация Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Информация   Информация EmptyСря Апр 25, 2012 2:03 pm

И да исках нямаше да мога да го обясня като теб! Много ясно , кратко и нагледно. Много ти благодаря! Smile)))
Върнете се в началото Go down
Oxus
Admin
Oxus


Брой мнения : 37
Join date : 13.03.2012
Age : 35
Местожителство : Перник

Информация Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Информация   Информация EmptyСря Апр 25, 2012 3:54 pm

Пак заповядай!

Конкретизирай яко в нещата! Те са тук и сега пред теб, виждаш ги! Това е номера със съзнателното сътворяване. Помогни си с музика, ароматна свещ и каквото ти дойде на ум.

Поздравче за теб: la musica

Не съм забравил, какво си говорихме за Хосе Силва Wink . Бях супер зает тези дни, ще се свържа сега с тази жена, дето споменах. Smile
Върнете се в началото Go down
http://sites.google.com/site/esoterikmind/
maksimus

maksimus


Брой мнения : 27
Join date : 31.03.2012
Age : 33
Местожителство : Blagoevgrad

Информация Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Информация   Информация EmptyСря Апр 25, 2012 7:56 pm

Няма никакви проблеми много добре те разбирам и аз съм така. Благодаря Ти за помощта изключително ми е приятно, че ми помагаш толкова.
Върнете се в началото Go down
pavli82

pavli82


Брой мнения : 8
Join date : 25.04.2012
Age : 41
Местожителство : София

Информация Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Информация   Информация EmptyПон Май 14, 2012 4:07 pm

Здравейте Maximus и Oxus

Може ли да предложа и една друга гледна точка за постигане на някаква цел.

Според Хосе Силва езикът на Духовния свят са образите и картините. Следователно, когато работите по постигането на цел използвайте визуализации на образи и картини обрисуващи най-подробно ситуацията, която искате да решите.

Когато ние искаме да постигнем нещо трябва наистина да си дадем една равносметка и да си направим анализ какво е това, което в действителност желаем.

Зад новата кола, конкретната приятелка, и всяко друго нещо, което искаме да привлечем се крие нещо друго - чувството, което тези неща мислим, че ще ни донесат - любов, щастие, сигурност, финансова стабилност, радост, себереализация, удовлетворение. Това са все неща нематериални, това са усещания, субективни неща. За пример само ще дам - всеки може би познава от хората, които имат например достатъчно финанси, дори може да кажем, че са заможни и все пак изпитват ужас от бедността, страхуват се, че не печелят достатъчно и така всеки ден живота им е една постоянна надпревара за изкарване на още пари, защото вярват, че само така ще се почувстват сигурни и финансово стабилни. А последните две неща са усещания, чувство, което не се придобива, когато натрупаш определена сума, може въобще да нямаш пари и пак да развиеш това спокойствие и сигурност, а може и милиони да имаш и пак да се чувстваш недостатъчно осигурен.

За гореописания тип човек е най-добре НЕ да програмира и медитира за още и още пари, коли, апартаменти (заблуждавайки се, че това ще угаси страха и неспокойствието им и ще им създаде по-голяма стабилност и сигурност), а да програмира и да види самия себе си спокоен, щастлив, удовлетворен от живота, разполагащ с достатъчно средства и свободно време за семейството си, за почивки, за интереси и хобита. Тези условия от своя страна по подразбиране предполагат наличието на именно толкова финансови средства, колкото са нужни на дадения човек за да си позволи този начин на живот и спокойствие. Не е правилно да се определят суми и да се медитира за - да речем "Ако имам 1 млн. долаар ще бъда щастлив!" напълно грешно.

Друг пример:
Ако искате да се влюбите и да намерите истинска любов не медитирайите за конкретен човек (колкото и привлекателна да ви се струва съседката Smile. Защото често ние хората си поставяме цели и преследвайки ги целелустремено ги постигаме, но както всичко в природата е в баланс, ако това развитие на събитията не е най-доброто за всички засегнати - в случая за партньорката, то нещата ще се възстановят и ние в крайна сметка няма да получим желаното щастие и любов, а дори можем да бъдем наранени.

Правилното в случая е да подходите по следния начин: Визуализирайте настоящето положение - как сте сам и нуждата ви от партньор до себе си, нуждата ви от човек, който да ви вдъхновява с любовта си и да ви подкрепя, вкарайте колкото можете повече чувство и емоция в тази картина.

След което визуализирайте себе си, но вече намерили любовта, вижте се щастлив, окрилен, силен във всяка сфера на живота благодарение на подкрепата, която имате и любовта в живота ви, без да давате конкретно лице на партньора до вас, нека Висшия Разум сам намери най-подходящата душа, която ще ви пасне най-много и ще ви помага в развитието ви, усетете силната любов, която присъства в тази втора картина и запомнете това чувство.

Когато отново се сетите за това желание, за което вече сте програмирали, винаги си спомняйте за прекрасното чувство на намерената и споделена любов, мислете си за това, подсилвайте го.

Така, когато ние сме били по-общи в задаването на медитацията, не сме конкретизирали нищо, освен чувството и емоцията, която търсим в крайна сметка, т.е. любовта в конкретния пример, а не начините за нейното постигане, оставяме най-голям шанс за Духовния свят да ни изпрати помощта си най-бързо, времето за синхронизиране на събития, срещи, хора е много по-малко и ние можем по-скоро да срещнем любовта.

И не на последно място подгответе съзнанието си да следва знаците, синхроничностите, чрез които помощта и напътствията от Висшия Разум могат да се получат. Когато сме в режим на търсене на знаци и потвърждения за да вървим по пътя на нашата цел, то тогава ставаме най-чувствителни за тях и ги забелязваме лесно...

Ако тези правила се спразват може да сте спокойни, че винаги ще привличате само най-доброто за вас и то ще е в синхрон и хармония с Вселената и няма да навреди на друго човешко същество.


Надявам се тези съвети да са ви полезни и да съм се изразила достатъчно разбираемо. Не знам защо точно тези два случая визирах - намиране на любовта и финансовата стабилност, но вярвам че именно читателите, които имат нужда да разберат тази информация ще попаднат "случайно" на този форум Smile
Върнете се в началото Go down
http://www.silvacourses.bg/
maksimus

maksimus


Брой мнения : 27
Join date : 31.03.2012
Age : 33
Местожителство : Blagoevgrad

Информация Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Информация   Информация EmptyПон Май 14, 2012 7:44 pm

Страхотно е! Наистина има много истина в думите ти, харесва ми Smile))
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Информация Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Информация   Информация Empty

Върнете се в началото Go down
 
Информация
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Езотеричен Разум :: Стая за бърборене :: Въпрос?-
Идете на: